COVER OF transferim Pusher - China Changzhou Wujin Hengfa Machine

COVER OF transferim Pusher

Përshkrim i shkurtër:

Spare parts for different China and imported tape extruding lines and circular looms. Products supplied: Machinery parts for all kinds of Plastic circular loom, Tape stretching line, Ribbon loom and Jumbo bags etc. We are the foremost parts supplier with the highest cost-effective goods. Advantage of us: 1, Manufacture with quality control and shipment date control 2. Thousand of loom and winder parts, big quantity output, cost control. 3. We supply parts to almost all China loom and win...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Changzhou
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Pjesë këmbimi për linja të ndryshme të Kinës dhe të importuara kasetë extruding dhe rrethore afrohet.
  Produkteve të ofruara: Pjesë makineri për të gjitha llojet e vegjë plastike rrethore, Tape shtrihen linjë, fjongo tezgjah dhe çanta Jumbo, etj Ne jemi kryesorja pjesë furnizuesi me të larta të mallrave me kosto-efektive.
  Avantazhi prej nesh:
  1, Prodhimi me kontrollin e cilësisë dhe data e dërgesës kontrollit
  2. mijë tezgjah dhe dorezë e xhamave pjesë, prodhimit sasi të mëdha, kontrollin e kostos.
  3. Ne furnizimin me pjesë për pothuajse të gjithë Kinës përvijohet dhe fabrika dorezë e xhamave, ne kemi njohuri të mjaftueshme në tezgjah dhe kasetë shtrihen linjë. Dhe gjithashtu e lehtë të prodhojë pjesë të përshtatur.
  Çdo kërkesë, ju lutem nuk ra hezitoni të kontaktoni me mua.


 • Previous:
 • Next:

 • WhatsApp Online Chat !