• 2_副本
  • banner03
  • banner01
  • banner02-01

Produkte Pick Up

Ne ofrojmë një gamë të gjerë të Formacionet produktit
që pikërisht përshtatet për aplikacione të ndryshme dhe mjediset operative.

Aichi Zgjidhja

Ne ofrojmë një gamë të gjerë të Formacionet produktit
që pikërisht përshtatet për aplikacione të ndryshme dhe mjediset operative.

Rreth kompanisë

E themeluar në vitin 1995, Hengfa është kryesorja tezgjah dhe linjës kasetë pjesë furnizues në Kinë për pothuajse të gjithë prodhuesit makinë të tilla si Hengli, Yongming, ATA, CS, Dong Shiuan. Ne kemi zhvilluar spares të ndryshme, ofron ofparts plotë zëvendësim të nevojshme për Kinë, Evropë, Indian, Tajvan afrohet, dhe kanë krijuar një pjesë të madhe në Kinë dhe tregun e huaj bazuar në konsistencën e cilësisë, dimension saktësi e produkteve tona të prodhuara.

Kontakt Aichi

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat !