Контактирајте не

Changzhou Wujin HENGFA MACHINE CO., LTD.

адреса

Индустрија парк Zhaiqiao,

Changzhou, Jiangsu, Кина

Е-пошта

hengfa8288@126.com

телефон

Мобилен: + 86-13806123278

       Продажба: + 86-519-86268628

Факс: + 86-519-86268228

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !