Компензатор - машина во Кина Changzhou Wujin Hengfa

компензатор

Краток опис:

Spare parts for different China and imported tape extruding lines and circular looms. Products supplied: Machinery parts for all kinds of Plastic circular loom, Tape stretching line, Ribbon loom and Jumbo bags etc. We are the foremost parts supplier with the highest cost-effective goods. Advantage of us: 1, Manufacture with quality control and shipment date control 2. Thousand of loom and winder parts, big quantity output, cost control. 3. We supply parts to almost all China loom and win...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: ChangZhou
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Резервни делови за различни Кина и увезуваат лента екструдирање линии и кружни разбои.
  Производи набавени: Машини делови за сите видови на пластични кружни разбој, касета протега линија, панделка разбојот и Џамбо кеси и др Ние сме делови снабдувач пред се со највисок ефективни стока.
  Предноста од нас:
  1, Производство со контрола на квалитет и пратка датум контрола
  2. Илјада на разбој и навивач делови, големи излез количина, контрола на трошоците.
  3. Ние ги доставуваме делови за речиси сите Кина се наѕираат и навивач фабрики, ние имаме доволно познавање на разбој и лента се протега линија. И, исто така лесно да се произведуваат делови изменуваат.
  Секое барање, Ве молиме не двоумете се падна да ме контактирате.


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !