за нас

20180613175820

Основана во 1995 година, Hengfa е водечки разбој и лента линија делови снабдувач во Кина за речиси сите производители на машина како што Hengli, Yongming, АТА, CS, Донг Shiuan. Ние развивме разни резервни делови, нуди комплетна замена на делови потребни за Кина, Европа, Индија и Тајван разбои, и се создаде голем удел во Кина и во странство пазар врз основа на квалитет конзистентност, прецизност димензија на нашите произведени производи.

Искрен менаџмент, градење на капацитетите за истражување и развој, континуирано подобрување на квалитетот, по продажбата на подобрување на услугата, се зголеми во корист за клиенти, Hengfa е посветена на развојот економски и сигурен делови за да се задоволи побарувачката во светот за ПП / HDPE кеси машина


WhatsApp Online Chat !